seahub - en to lt translation catalogue (187 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Close
lt: Uždaryti

en: Files
lt: Bylos

en: Server Version:
lt: Serverio versija:

en: About Us
lt: Apie mus

en: Description
lt: Aprašymas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Submit
lt: Pateikti

en: Add Wiki
lt: Sukurti Wiki

en: Name
lt: Vardas

en: Old Password
lt: Senas slaptažodis

en: New Password
lt: Naujas slaptažodis

en: New Password Again
lt: Naujas slaptažodis dar kartą

en: 3 days ago
lt: Prieš 3 dienas

en: 1 week ago
lt: Prieš 1 savaitę

en: 1 month ago
lt: Prieš 1 mėnesį

en: all
lt: visi

en: Clear files in trash and history：
lt: Išvalyti bylas šiukšliadėžėje ir žurnale:

en: Modification Details
lt: Pakeitimai išsamiai

en: Delete Account
lt: Ištrinti paskyrą

en: Really want to delete your account?
lt: Tikrai norite ištrinti savo paskyrą?

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Restore Library
lt: Atkurti biblioteką

en: Are you sure you want to restore this library?
lt: Tikrai norite atkurti šią biblioteką?

en: Restore
lt: Atkurti

en: Invalid destination path
lt: Neteisingas paskirties maršrutas

en: Name is required
lt: Vardas privalomas

en: Name should not include '/'.
lt: Vardas negali turėti '/'.

en: Password is too short
lt: Slaptažodis per trumpas

en: Read-Write
lt: Skaityti-Rašyti

en: Read-Only
lt: Tik-Skaityti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Internal Server Error
lt: Vidinė serverio klaida

en: Back
lt: Atgal

en: Create
lt: Sukurti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Are you sure you want to delete %s ?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %s ?

en: Add
lt: Įtraukti

en: Successfully edited labels.
lt: Etiketė sėkmingai redaguota.

en: Edit labels
lt: Redaguoti etiketes

en: Hide
lt: Slėpti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Generate
lt: Sukurti

en: It is required.
lt: Privaloma.

en: Emails, separated by ','
lt: El. adresai atskirti ","

en: Wrong password
lt: Klaidingas slaptažodis

en: History
lt: Žurnalas

en: Keep full history
lt: Viską išsaugoti žurnale

en: Don't keep history
lt: Nesaugoti žurnale

en: Only keep a period of history:
lt: Žurnale palikti tik laikotarpį:

en: User Permission
lt: Vartotojo leidimai

en: Group Permission
lt: Grupės leidimai

en: Folder
lt: Aplankas

en: Time
lt: Laikas

en: Size
lt: Dydis

en: Last Update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Deleted Libraries
lt: Ištrintos bibliotekos

en: Email
lt: El. paštas

en: Set Quota
lt: Nustatyti saugyklos dydį

en: Name is required.
lt: Vardas privalomas.

en: Permission denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Error
lt: Klaida

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Current Version
lt: Dabartinė versija

en: View Snapshot
lt: Peržiūrėti momentinę kopiją

en: Upload Links
lt: Įkėlimo nuorodos

en: Visits
lt: Apsilankimai

en: Search files in this library
lt: Ieškoti bylų šioje bibliotekoje

en: icon
lt: piktograma

en: Select libraries to share
lt: Pasirinkti bibliotekas bendrinimui

en: Search users...
lt: Ieškoti vartotojų...

en: Text
lt: Tekstas

en: Activated
lt: Aktyvuotas

en: On
lt: Įj.

en: Off
lt: Išj.

en: Owner
lt: Savininkas

en: Add new notification
lt: Sukurti naują pranešimą

en: Role
lt: Vaidmuo

en: Users
lt: Vartotojai

en: Delete Time
lt: Ištrinimo laikas

en: Password cannot be blank
lt: Slaptažodis negali būti tuščias

en: New password
lt: Naujas slaptažodis

en: Empty
lt: Tuščia

en: locked
lt: užrakintas

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Out of quota.
lt: Saugyklos vieta išnaudota.

en: name
lt: vardas

en: Lock
lt: Užrakinti

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Open via Client
lt: Atidaryti iš kliento

en: My Libraries
lt: Mano bibliotekos

en: Shared with me
lt: Bendrinama su manimi

en: Shared with all
lt: Bendrinama su visais

en: Member
lt: Narys

en: Library Type
lt: Bibliotekos tipas

en: Favorites
lt: Mėgstamiausi

en: Help
lt: Pagalba

en: Clients
lt: Klientai

en: About
lt: Apie

en: Share Admin
lt: Bendrinimo administravimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Guest
lt: Svečias

en: Send to:
lt: Siųsti:

en: Message (optional):
lt: Pranešimas (neprivaloma):

en: Sending...
lt: Siunčiama...

en: File download is disabled: the share link traffic of owner is used up.
lt: Bylos atsisiuntimas išjungtas: išnaudotas bendrinimo nuorodos savininko galimo srauto limitas.

en: Failed. Please check the network.
lt: Nepavyko. Patikrinkite tinklą.

en: This operation will not be reverted. Please think twice!
lt: Šis veiksmas negrįžtamas. Pagalvokite prieš atlikdami!

en: Language Setting
lt: Kalbos nustatymai

en: Disable Two-Factor Authentication
lt: Išjungti dviejų lygių autentikacija

en: Two-factor authentication is not enabled for your account. Enable two-factor authentication for enhanced account security.
lt: Dviejų lygių autentikacija jūsų paskyrai neįjungta. Norėdami padidinti paskyros saugumą įjunkite dviejų lygių autentikaciją.

en: Enable Two-Factor Authentication
lt: Įjungti dviejų lygių autentikacija

en: Two-Factor Authentication
lt: Dviejų lygių autentikacija

en: Avatar:
lt: Avataras:

en: Username:
lt: Vartotojo vardas:

en: You can use this field at login.
lt: Galite naudoti šį lauką prisijugimui.

en: Contact Email:
lt: Kontaktinis el. paštas:

en: Your notifications will be sent to this email.
lt: Jūsų pranešimai bus išsiųsti šiam el. pašto adresui.

en: More
lt: Daugiau

en: Created library
lt: Sukurta biblioteka

en: Deleted library
lt: Ištrinta biblioteka

en: (current version)
lt: (dabartinė versija)

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Leave group
lt: Palikti grupę

en: Groups
lt: Grupės

en: This user has not created or joined any groups
lt: Šis vartotojas nėra sukūręs ar prisijungęs nei prie vienos grupės

en: Create At
lt: Sukurti į

en: Operations
lt: Operacijos

en: Avatar
lt: Avataras

en: Space Used / Quota
lt: Saugykla naudojama / viso

en: Contact Email
lt: Kontaktinis el. paštas

en: Status
lt: Būsena

en: Space Used
lt: Naudojama saugyklos

en: Last Login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Delete User
lt: Ištrinti vartotoją

en: Active
lt: Aktyvus

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Invite Time
lt: Pakvietimo laikas

en: Accepted
lt: Priimta

en: Leave Share
lt: Atmesti bendrinimą

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Add Library
lt: Pridėti biblioteką

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Result
lt: Rezultatas

en: All Groups
lt: Visos grupės

en: Share To
lt: Bendrinti su

en: Verify
lt: Tikrinti

en: Add user
lt: Įkelti vartotoją

en: 7 Days
lt: 7 Dienos

en: 30 Days
lt: 30 Dienų

en: 1 Year
lt: 1 Metai

en: Added
lt: Įkelta

en: Visited
lt: Aplankyta

en: Modified
lt: Pakeista

en: Deleted
lt: Ištrinta

en: Storage
lt: Saugykla

en: Month:
lt: Mėnuo:

en: Change
lt: Pakeisti

en: all members
lt: visi nariai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: No public libraries
lt: Nėra viešų bibliotekų

en: Share existing libraries
lt: Bendrinti esamas bibliotekas

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Upgrade to Pro Edition
lt: Patobulinti į Pro Edition

en: Activated Users
lt: Aktyvuoti vartotojai

en: Total Users
lt: Viso vartotojų

en: Notification Detail
lt: Pranešimas išsamiai

en: (current notification)
lt: (dabartinis pranešimas)

en: Delete Notification
lt: Ištrinti pranešimą

en: All Notifications
lt: Visi pranešimai

en: Edit succeeded
lt: Sėkmingai redaguota

en: History Setting
lt: Žurnalo nustatymai

en: Created
lt: Sukurtas

en: Database
lt: Duombazė

en: LDAP(imported)
lt: LDAP(importuota)

en: Are you sure you want to delete this page?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį puslapį?

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Profile
lt: Profilis

en: Language
lt: Kalba

en: Profile Setting
lt: Profilio nustatymai

en: Shared by:
lt: Bendrinama:

en: Accept
lt: Priimti

en: You have not shared any folders
lt: Neturite bendrinamų aplankų

en: You don't have any upload links
lt: Neturite įkėlimo nuorodų

en: Mark all read
lt: Žymėti visus kaip skaitytus

en: Message
lt: Pranešimas
