seahub - en to cs translation catalogue (902 entries)

en: Exit System Admin
cs: Odejít z administrace systému

en: Exit Organization Admin
cs: Opustit správu organizace

en: Exit Institution Admin
cs: Ukončete správu instituce

en: System Admin
cs: Správce systému

en: Organization Admin
cs: Správce organizace

en: Institution Admin
cs: Správce organizace

en: View profile and more
cs: Zobrazit profil a více

en: Used:
cs: Využito:

en: Settings
cs: Nastavení

en: Customer Portal
cs: Zákaznický portál

en: Log out
cs: Odhlástit

en: Undo
cs: Vrátit zpět

en: User {user_link} has added you to {group_link}
cs: Uživatel {user_link} Vás přidal do skupiny {group_link}

en: {share_from} has shared a library named {repo_link} to you.
cs: {share_from} s Vámi sdílí knihovnu {repo_link}.

en: {share_from} has shared a folder named {repo_link} to you.
cs: {share_from} s Vámi sdílí složku {repo_link}.

en: {share_from} has shared a library named {repo_link} to group {group_link}.
cs: {share_from} s Vaší skupinou {group_link} sdílí knihovnu {repo_link}.

en: {share_from} has shared a folder named {repo_link} to group {group_link}.
cs: {share_from} s Vaší skupinou {group_link} sdílí složku {repo_link}.

en: {user} has transfered a library named {repo_link} to you.
cs: {user} Vám převedl knihovnu {repo_link}.

en: Notifications
cs: Upozornění

en: Notification
cs: Upozornění

en: Mark all as read
cs: Označit vše jako přečtené

en: View all notifications
cs: Zobrazit všechna oznámení

en: Close
cs: Zavřít

en: A file is being uploaded. Are you sure you want to leave this page?
cs: Probíhá nahrávání souboru. Jste si jistý/á, že chcete opustit tuto stránku?

en: Views
cs: Zobrazení

en: Refresh the view
cs: Obnovit zobrazení

en: Tags
cs: Štítky

en: Files
cs: Soubory

en: Server Version:
cs: Verze serveru:

en: About Us
cs: O nás

en: Contact information is required.
cs: Jsou požadovány kontaktní informace

en: Report Abuse
cs: Nahlásit zneužití

en: Abuse Type
cs: Typ zneužití

en: Copyright Infringement
cs: Porušení autorských práv

en: Abuse Content
cs: Obsah zneužití

en: Other
cs: Ostatní

en: Contact Information
cs: Kontaktní informace

en: Description
cs: Popis

en: Cancel
cs: Storno

en: Submit
cs: Odeslat

en: Add Wiki
cs: Přidat Wiki

en: Name
cs: Název

en: Optional
cs: Volitelné

en: Select a department
cs: Vybrat oddělení

en: No options available
cs: Nejsou k dispozici žádné možnosti

en: New page
cs: Nová stránka

en: Please enter the old password
cs: Zadejte původní heslo

en: Please enter a new password
cs: Zadejte nové heslo

en: New password is too short
cs: Nové heslo je příliš krátké

en: Please enter the new password again
cs: Zopakujte zadání nového hesla

en: New passwords don't match
cs: Zadání nového hesla se neshodují

en: Successfully changed library password.
cs: Heslo knihovny bylo úspěšně změněno.

en: Change Password of Library {placeholder}
cs: Změnit heslo knihovny {placeholder}

en: Old Password
cs: Staré heslo

en: New Password
cs: Nové heslo

en: (at least {placeholder} characters)
cs: (nejméně {placeholder} znaků)

en: New Password Again
cs: Nové heslo znovu

en: 3 days ago
cs: 3 dny zpět

en: 1 week ago
cs: 1 týden zpět

en: 1 month ago
cs: 1 měsíc zpět

en: all
cs: vše

en: Clean succeeded.
cs: Čištění bylo úspěšné.

en: Clean
cs: Vyčistit

en: Clear files in trash and history：
cs: Vyprázdnit koš a historii:

en: Modification Details
cs: Detaily změn

en: New files
cs: Nové soubory

en: Deleted files
cs: Smazané soubory

en: Renamed or Moved files
cs: Přejmenované nebo přesunuté soubory

en: Modified files
cs: Upravené soubory

en: New directories
cs: Nové adresáře

en: Deleted directories
cs: Smazané adresáře

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Delete Account
cs: Smazat účet

en: Really want to delete your account?
cs: Opravdu chcete smazat svůj účet?

en: Delete
cs: Smazat

en: Disconnect
cs: Odpojit

en: Are you sure you want to disconnect?
cs: Skutečně se chcete odpojit?

en: Restore Library
cs: Obnovit knihovnu

en: Are you sure you want to restore this library?
cs: Jste si jisti, že chcete obnovit tuto knihovnu?

en: Restore
cs: Obnovit

en: Unlink device
cs: Odpojit zařízení

en: Are you sure you want to unlink this device?
cs: Opravdu chcete odpojit toto zařízení?

en: Delete files from this device the next time it comes online.
cs: Smazat soubory z tohoto zařízení, až se příště připojí.

en: Unlink
cs: Odpárovat

en: Invalid destination path
cs: Neplatný popis umístění cíle

en: Can not move folder %(src)s to its subfolder %(des)s
cs: Složku nelze přesunout %(src)s do její podsložky %(des)s

en: Copy {placeholder} to
cs: Zkopírovat {placeholder} do

en: Copy selected item(s) to:
cs: Kopírovat vybrané položky do:

en: Search
cs: Hledat

en: Move {num} items
cs: Přesunout {num} položek

en: Copy {num} items
cs: Kopírovat {num} položek

en: Name is required
cs: Název je povinný.

en: Name should not include '/'.
cs: Název by neměl obsahovat „/“.

en: New Department Library
cs: Nová knihovna pro oddělení.

en: The name "{name}" is already taken. Please choose a different name.
cs: Jméno "{name}" je již obsazeno. Prosím zvolte jiné jméno.

en: New File
cs: Nový soubor

en: New Folder
cs: Nová složka

en: New Group
cs: Nová skupina

en: Please enter password
cs: Zadejte heslo

en: Please enter the password again
cs: Zopakujte zadání hesla

en: Password is too short
cs: Heslo je příliš krátké.

en: Passwords don't match
cs: Zadání hesla se neshodují

en: New Library
cs: Nová knihovna

en: Template
cs: Šablona

en: Storage Backend
cs: Typ uložiště

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Read-Write
cs: Číst / zapisovat

en: Read-Only
cs: Pouze čtení

en: Encrypt
cs: Šifrovat

en: Password
cs: Heslo

en: Password again
cs: Heslo znovu

en: Internal Server Error
cs: Vnitřní chyba serveru

en: Tag "{name}" already exists.
cs: Štítek "{name}" již existuje.

en: Back
cs: Zpět

en: New Tag
cs: Nový štítek

en: Select a color
cs: Vybrat barvu

en: Save
cs: Uložit

en: Description is required
cs: Popis je povinný

en: Add permission
cs: Přidat oprávnění

en: Edit permission
cs: Změnit oprávnění

en: Permission name
cs: Název oprávnění

en: Upload
cs: Nahrát

en: Download
cs: Stáhnout

en: Create
cs: Vytvořit

en: Modify
cs: Upravit

en: Modify includes modify file, move/rename file and folder
cs: Upravit zahrnuje upravit soubor, přesunout/přejmenovat soubor a složku

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Preview online
cs: Náhled online

en: Generate share link
cs: Generuj odkaz pro sdílení

en: Edit
cs: Upravit

en: Delete File
cs: Smazat soubor

en: Delete Folder
cs: Smazat složku

en: Are you sure you want to delete
cs: Jste si jisti že chcete smazat

en: Are you sure you want to delete %s ?
cs: Skutečně chcete smazat %s ?

en: Delete Library
cs: Smazat knihovnu

en: Add
cs: Přidat

en: No members
cs: Žádní členové

en: Delete Group
cs: Smazat skupinu

en: Really want to delete this group?
cs: Skutečně chcete smazat tuto skupinu?

en: Select Tags
cs: Vybrat štítky

en: Create a new tag
cs: Vytvořit nový štítek

en: Successfully edited labels.
cs: Štítky byly úspěšně upraveny.

en: Edit labels
cs: Upravit štítky

en: {placeholder} Access Log
cs: {placeholder} Protokol přístupu

en: User
cs: Uživatel

en: Type
cs: Typ

en: Device Name
cs: Jméno zařízení

en: Date
cs: Datum

en: Anonymous User
cs: Anonymní uživatel

en: This file has (apparently) not been accessed yet
cs: Tento soubor nebyl (zřejmě) ještě zobrazen

en: Please enter a password.
cs: Prosím zadejte heslo.

en: The password is too short.
cs: Heslo je příliš krátké

en: The password is too weak. It should include at least {passwordStrengthLevel} of the following: number, upper letter, lower letter and other symbols.
cs: Heslo je příliš slabé. Mělo by obsahovat alespoň jedno {passwordStrengthLevel} z následujících: číslo, velké písmeno, malé písmeno a další symboly.

en: Please select an expiration time
cs: Vyberte prosím dobu vypršení platnosti

en: Please enter days
cs: Prosím zadejte dny

en: Please enter a non-negative integer
cs: Vložte prosím nezáporné celé číslo

en: Upload link is copied to the clipboard.
cs: Odkaz pro nahrávání zkopírován do schránky.

en: (at least {passwordMinLength} characters and includes {passwordStrengthLevel} of the following: number, upper letter, lower letter and other symbols)
cs: (alespoň {passwordMinLength} znaků a zahrnuje {passwordStrengthLevel} jedno z následujících: číslo, velké písmeno, malé písmeno a další symboly)

en: Upload Link
cs: Upload odkaz

en: Hide
cs: Skrýt

en: Show
cs: Zobrazit

en: Expiration date
cs: Dny vypršení platnosti

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Send
cs: Odeslat

en: Add password protection
cs: Přidat ochranu heslem

en: Add auto expiration
cs: Přidat automatickou expiraci

en: Generate
cs: Generovat

en: Group members
cs: Členové skupiny

en: Welcome to {site_name_placeholder}
cs: Vítejte v {site_name_placeholder}

en: {site_name_placeholder} organizes files into libraries. Each library can be synced and shared separately. We have created a personal library for you. You can create more libraries later.
cs: {site_name_placeholder} organizuje soubory do knihoven. Každou knihovnu lze synchronizovat a sdílet samostatně. Vytvořili jsme pro vás osobní knihovnu. Další knihovny můžete vytvořit později.

en: {site_name_placeholder} organizes files into libraries. Each library can be synced and shared separately. However, since you are a guest user now, you can not create libraries.
cs: {site_name_placeholder} organizuje soubory do knihoven. Každou knihovnu lze synchronizovat a sdílet samostatně. Jelikož jste však nyní hostem, nemůžete vytvářet knihovny.

en: Previous (Left arrow key)
cs: Předchozí (levá šipka)

en: Next (Right arrow key)
cs: Další (pravá šipka)

en: Close (Esc)
cs: Zavřít (Esc)

en: Zoom in
cs: Přiblížit

en: Zoom out
cs: Oddálit

en: View original image
cs: Zobrazit původní soubor

en: Please choose a .xlsx file.
cs: Prosím vyberte XLSX soubor

en: Import members from a .xlsx file
cs: Importovat členy z XLSX souboru

en: Download an example file
cs: Stáhnout ukázkový soubor

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: Select File
cs: Vybrat soubor

en: Select Image
cs: Vybrat obrázek

en: No preview
cs: Bez náhledu

en: Internal link has been copied to clipboard
cs: Interní odkaz byl zkopírován do schránky

en: An internal link is a link to a file or folder that can be accessed by users with read permission to the file or folder.
cs: Interní odkaz směřuje na soubor nebo složku u které má uživatel oprávnění ke čtení.

en: Internal Link
cs: Interní odkaz

en: Successfully revoked access of user {placeholder}.
cs: Přístup uživatele {placeholder} byl úspěšně odebrán.

en: Are you sure to revoke access of user {placeholder} ?
cs: Opravdu chcete odebrat přístup uživateli {placeholder}?

en: Revoke Access
cs: Odebrat přístup

en: It is required.
cs: Je vyžadováno.

en: Email is invalid.
cs: Neplatný E-mail.

en: Successfully invited %(email).
cs: Úspěšně pozván %(email).

en: Successfully invited %(email) and %(num) other people.
cs: Úspěšně pozván %(email) a dalších %(num) lidí.

en: Invite Guest
cs: Pozvat hosta

en: Emails
cs: Emaily

en: Emails, separated by ','
cs: E-maily, oddělované „,“ (čárka)

en: Successfully added label(s) for library {placeholder}
cs: Úspěšně přidány štítky pro knihovnu {placeholder}

en: Label Current State
cs: Aktuální stav štítku

en: Leave Group
cs: Opustit skupinu

en: Really want to leave this group?
cs: Skutečně chcete opustit tuto skupinu?

en: Leave
cs: Opustit

en: This library is password protected
cs: Tato knihovna je chráněna heslem

en: Wrong password
cs: Chybné heslo

en: The password will be kept in the server for only 1 hour.
cs: Heslo bude uloženo na serveru pouze 1 hodinu.

en: History
cs: Historie

en: Auto deletion
cs: Automatické mazání

en: Successfully set library history.
cs: Nastavení historie knihovny bylo úspěšné.

en: Setting library history is disabled by Admin.
cs: Nastavení historie knihoven je vypnuto administrátorem.

en: Keep full history
cs: Ponechat všechnu historii

en: Don't keep history
cs: Neukládat historii

en: Only keep a period of history:
cs: Pouze ponechat období historie:

en: days
cs: dní

en: Please enter a positive integer
cs: Zadejte kladné celé číslo

en: Successfully set it.
cs: Úspěšně nastaveno.

en: Do not automatically delete files
cs: Neodstraňovat soubory automaticky

en: Automatically delete files that are not modified within certain days:
cs: Automaticky mazat soubory, které nejsou změněny během určitých dní:

en: User Permission
cs: Uživatelské oprávnění

en: Group Permission
cs: Skupinová oprávnění

en: {placeholder} Folder Permission
cs: Oprávnění složky {placeholder}

en: Group
cs: Skupina

en: Folder
cs: Složka

en: Search groups
cs: Vyhledat skupiny

en: Search users
cs: Vyhledat uživatele

en: Created Files
cs: Vytvořené soubory

en: Time
cs: Čas

en: Tagged Files
cs: Oštítkované soubory

en: Size
cs: Velikost

en: Last Update
cs: Poslední aktualizace

en: deleted
cs: Smazáno

en: Manage group members
cs: Spravovat členy skupiny

en: Move {placeholder} to
cs: Přesunout {placeholder} do

en: Move selected item(s) to:
cs: Přesunout vybrané položky do:

en: Deleted Libraries
cs: Smazané knihovny

en: No deleted libraries
cs: Žádné smazané knihovny

en: You have not deleted any libraries in the last {placeholder} days. A deleted library will be cleaned automatically after this period.
cs: Za poslední {placeholder} dny jste neodstranili žádné knihovny. Po této době bude odstraněná knihovna automaticky vymazána.

en: Deleted Time
cs: Čas smazání

en: Tip: libraries deleted {placeholder} days ago will be cleaned automatically.
cs: Tip: Knihovny smazané před {placeholder} dny budou automaticky vymazány.

en: Add Admins
cs: Přidat Administrátory

en: New Sub-department
cs: Nové pododdělení

en: New Department
cs: Nové oddělení

en: email is required
cs: Email je povinný

en: Add User
cs: Přidat uživatele

en: Confirm Password
cs: Potvrzení hesla

en: Date Invalid.
cs: Neplatný datum

en: Choose date
cs: Vyberte datum

en: Start date
cs: Počáteční datum

en: End date
cs: Datum ukončení

en: Are you sure you want to delete {placeholder} ?
cs: Skutečně chcete smazat {placeholder}?

en: Delete Department
cs: Smazat oddělení

en: Import users from a .xlsx file
cs: Importovat uživatele z XLSX souboru

en: Quota is invalid.
cs: Neplatná kvóta.

en: Set Quota
cs: Nastavit kvótu

en: An integer that is greater than 0 or equal to -2.
cs: Číslo které je větší než 0 nebo se rovná -2.

en: Tip: -2 means no limit.
cs: Tip: -2 znamená bez limitu.

en: Unpublish
cs: Zrušit zveřejnění

en: Rename File
cs: Přejmenovat soubor

en: Rename Folder
cs: Přejmenovat složku

en: New file name
cs: Nový název souboru

en: New folder name
cs: Nový název složky

en: Rename Group
cs: Přejmenovat skupinu

en: Rename group to
cs: Přejmenovat skupinu na

en: Name is required.
cs: Jméno je vyžadováno.

en: API token is copied to the clipboard.
cs: Token k API rozhraní zkopírován do schránky.

en: Permission denied
cs: Přístup odepřen

en: Error
cs: Chyba

en: Please check the network.
cs: Zkontrolujte síťové připojení.

en: App Name
cs: Název aplikace

en: {placeholder} Modification History
cs: {placeholder} Historie změn

en: Tip: a snapshot will be generated after modification, which records the library state after the modification.
cs: Tip: Snapshot bude generován po modifikaci, který zaznamená stav knihovny po modifikaci.

en: Modifier
cs: Upravil

en: Device
cs: Zařízení

en: Version
cs: Verze

en: Labels
cs: Štítky

en: None
cs: Žádný

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Details
cs: Detaily

en: Current Version
cs: Aktuální verze

en: View Snapshot
cs: Prohlédnout Snapshot

en: Share Links
cs: Veřejné odkazy

en: Upload Links
cs: Upload odkazy

en: Expiration
cs: Skončení platnosti

en: No share links
cs: Žádné odkazy pro sdílení

en: Successfully deleted 1 item
cs: Úspěšně smazána 1 položka

en: Creator
cs: Vytvořil

en: Link
cs: Odkaz

en: Visits
cs: Návštěvy

en: No upload links
cs: Žádné odkazy pro nahrávání

en: New password has been sent to your email {mail}. Please check your mailbox. If you don’t receive the password, please check if your email address is properly configured.
cs: Nové heslo bylo zasláno na Váš e-mail {mail}. Zkontrolujte prosím Vaši doručenou poštu. Pokud jste heslo neobdrželi, zkontrolujte prosím zda máte správně nastavenou e-mailovou adresu.

en: Reset library password
cs: Resetovat heslo knihovny

en: Sending new password...
cs: Odesílání nového hesla...

en: Save to:
cs: Uložit do:

en: Search files in this library
cs: Vyhledat soubory v této knihovně

en: No result
cs: Žádný výsledek

en: Current Library
cs: Aktuální knihovna

en: Other Libraries
cs: Ostatní knihovny

en: Set user contact email
cs: Nastavit kontaktní e-mail uživatele

en: Tip: 0 means default limit
cs: Tip: 0 znamená výchozí limit

en: Set user name
cs: Nastavit uživatelské jméno

en: Set user quota
cs: Nastavit kvótu uživatele

en: The link is copied to the clipboard.
cs: Odkaz byl zkopírován do schránky

en: Share Link
cs: Veřejný odkaz

en: Share to user
cs: Sdílet uživateli

en: Share to group
cs: Sdílet skupině

en: Share to other server
cs: Sdílet na jiný server

en: Share
cs: Sdílet

en: icon
cs: ikona

en: Please select a library to share.
cs: Vyberte prosím knihovnu ke sdílení

en: Select libraries to share
cs: Vyberte knihovnu ke sdílení

en: Inviter
cs: Hostilel

en: User Email
cs: Email uživatele

en: It may take some time, please wait.
cs: Může to chvíli trvat, počkejte prosím.

en: Successfully deleted 1 item.
cs: Úspěšně smazána 1 položka

en: Library can not be shared to owner.
cs: Knihovna nemůže být sdílena jejímu vlastníkovi.

en: Search users...
cs: Vyhledat uživatele...

en: By name ascending
cs: Podle jména vzestupně

en: By name descending
cs: Podle jména sestupně

en: By size ascending
cs: Podle velikosti vzestupně

en: By size descending
cs: Podle velikosti sestupně

en: By time ascending
cs: Podle času vzestupně

en: By time descending
cs: Podle času sestupně

en: Are you sure to delete
cs: Opravdu smazat

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: An integer that is greater than or equal to 0.
cs: Číslo které je větší nebo rovno 0.

en: Add institution
cs: Přidat instituci

en: Add Member
cs: Přidat člena

en: Version Number is required.
cs: Číslo verze je povinné.

en: Version Number must be a number.
cs: Číslo verze musí být číslo.

en: Text is required.
cs: Je vyžadován text.

en: Update Terms and Conditions
cs: Aktualizovat pravidla a podmínky

en: Add Terms and Conditions
cs: Přidat pravidla a podmínky

en: Version Number
cs: Číslo verze

en: Activated
cs: Aktivováno

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Passwords do not match.
cs: Hesla nesouhlasí.

en: Add Organization
cs: Přidat organizaci

en: Owner
cs: Vlastník

en: Owner can use admin panel in an organization, must be a new account.
cs: Vlastník může použít panel v organizaci, musí být nový účet.

en: Add new notification
cs: Přidat nové upozornění

en: Name(optional)
cs: Jméno (volitelné)

en: You can also add a user as a guest, who will not be allowed to create libraries and groups.
cs: Můžete také přidat uživatele jako hosta, který nebude oprávněn vytvářet knihovny a skupiny.

en: Add Admin
cs: Přidat správce

en: (If left blank, owner will be admin)
cs: (Pokud je prázdné, vlastníkem bude Admin)

en: Select a user
cs: Vybrat uživatele

en: Delete Member
cs: Smazat člena

en: Transfer Group {placeholder} to
cs: Převést skupinu {placeholder} na

en: {placeholder} History Setting
cs: Nastavení historie {placeholder}

en: Transfer Library {library_name}
cs: Převést knihovnu {library_name}

en: Set max number of members
cs: Nastavit maximální počet členů

en: Set Name
cs: Nastavit jméno

en: Terms
cs: Podmínky

en: Transfer to user
cs: Převést uživateli

en: Transfer to department
cs: Převést oddělení

en: Users
cs: Uživatelé

en: Departments
cs: Oddělení

en: Transfer Group
cs: Převést skupinu

en: Transfer group to
cs: Převést skupinu na

en: Please enter 1 or more character
cs: Zadejte 1 nebo více znaků

en: {placeholder} Trash
cs: Koš na {placeholder}

en: Current path:
cs: Aktuální cesta:

en: File
cs: Soubor

en: Delete Time
cs: Čas smazání

en: Replace file {filename}?
cs: Nahradit soubor {filename}?

en: A file with the same name already exists in this folder.
cs: Soubor se stejným jménem již existuje v této složce.

en: Replacing it will overwrite its content.
cs: Přepsáním se přepíše původní obsah.

en: Replace
cs: Nahradit

en: Don't replace
cs: Nenahrazovat

en: Password strength
cs: Síla hesla

en: Password cannot be blank
cs: Heslo nemůže být prázdné

en: Password strength should be strong or very strong
cs: Síla hesla by měla být silná nebo velmi silná

en: Current password cannot be blank
cs: Aktuální heslo nemůže být prázdné

en: New password
cs: Nové heslo

en: Link has been copied to clipboard
cs: Odkaz byl zkopírován do schránky

en: Failed to download. The total size of the files exceeded the limit.
cs: Stažení se nezdařilo. Celková velikost souborů překročila limit.

en: Packaging...
cs: Balení…

en: Trash
cs: Koš

en: Table
cs: Tabulka

en: Location
cs: Umístění

en: Empty
cs: Prázdný

en: locked
cs: uzamčeno

en: locked by {name}
cs: zamčeno uživatelem {name}

en: Unstar
cs: Odebrat z oblíbených

en: Star
cs: Hvězdička

en: This folder has no content at this time.
cs: Tato složka aktuálně nic neobsahuje.

en: You can create files quickly
cs: Soubory můžete vytvořit ihned

en: Libraries
cs: Knihovny

en: Please upload no more than {maxFiles} files at a time.
cs: Nahrávejte více než {maxFiles} souborů najednou.

en: File is locked by others.
cs: Soubor je uzamčen ostatními.

en: Invalid filename.
cs: Chybné jméno souboru.

en: File already exists.
cs: Soubor již existuje.

en: File size is too large.
cs: Velikost souboru je příliš velká.

en: Out of quota.
cs: Nedostatek úložného prostoru - mimo kvótu.

en: Network error
cs: Chyba sítě

en: Preparing to upload...
cs: Příprava pro nahrávání...

en: Remaining
cs: Zbývá

en: Saving...
cs: Ukládání…

en: Uploaded
cs: Nahráno

en: Retry
cs: Opakovat

en: File Uploading...
cs: Nahrávání souboru…

en: Retry All
cs: Opakovat vše

en: Cancel All
cs: Zrušit vše

en: name
cs: jméno

en: size
cs: velikost

en: progress
cs: postup

en: state
cs: stav

en: starred
cs: označeno

en: unstarred
cs: odznačeno

en: Lock
cs: Zámek

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Find
cs: Najít

en: Print
cs: Vytisknout

en: Open via Client
cs: Otevřít pomocí klienta

en: Open parent folder
cs: Otevřít rodičovský adresář

en: Online view is not applicable to this file format
cs: Online zobrazení není u tohoto typu souboru podporované

en: My Libraries
cs: Moje knihovny

en: Shared with me
cs: Sdíleno se mnou

en: Shared with all
cs: Sdíleno se všemi

en: Member
cs: Člen

en: Successfully deleted {name}.
cs: Úspěšně smzán {name}.

en: Current Path:
cs: Aktuální cesta:

en: Library Type
cs: Typ knihovny

en: Actions
cs: Akce

en: Add group member
cs: Přidat člena skupiny

en: Search group members
cs: Hledat členy skupiny

en: Favorites
cs: Oblíbené

en: Activities
cs: Aktivity

en: Wikis
cs: Wiki stránky

en: Help
cs: Pomoc

en: Clients
cs: Klienti

en: About
cs: O aplikaci

en: Links
cs: Odkazy

en: Folders
cs: Složky

en: Share Admin
cs: Sdílení Admin

en: show more
cs: zobrazit více

en: Members
cs: Členové

en: Owned Libraries
cs: Vlastněné knihovny

en: Shared Libraries
cs: Sdílené knihovny

en: {number_placeholder} / Page
cs: {number_placeholder} / Strana

en: Permission denied. Please try {placeholder-left}login again.{placeholder-right}
cs: Přístup byl odepřen. Prosím zkuste {placeholder-left}přihlášení znovu.{placeholder-right}

en: No tags
cs: Žádné značky

en: Published
cs: Zveřejněné

en: Last modified by
cs: Poslední úpravu provedl

en: Default
cs: Výchozí

en: Guest
cs: Host

en: Please input at least an email.
cs: Zadejte alespoň e-mail.

en: Successfully sent to {placeholder}
cs: Úspěšně odesláno do {placeholder}

en: Failed to send to {email_placeholder}: {errorMsg_placeholder}
cs: Při odesílání na {email_placeholder} nastala chyba: {errorMsg_placeholder}

en: Send to:
cs: Odeslat na:

en: Message (optional):
cs: Zpráva(volitelné):

en: Sending...
cs: Odesílám...

en: {minDays_placeholder} - {maxDays_placeholder} days
cs: {minDays_placeholder} - {maxDays_placeholder} dní

en: Greater than or equal to {minDays_placeholder} days
cs: Větší nebo rovno {minDays_placeholder} dní

en: Less than or equal to {maxDays_placeholder} days
cs: Menší nebo rovno {maxDays_placeholder} dní

en: Expiration days
cs: Dny vypršení platnosti

en: Expiration time
cs: Doba platnosti

en: Count
cs: Počet

en: Set permission
cs: Nastavit oprávnění

en: Share link is copied to the clipboard.
cs: Veřejný odkaz zkopírován do schránky.

en: Direct download link is copied to the clipboard.
cs: Přímý odkaz ke stažení zkopírován do schránky.

en: Are you sure you want to delete the share link?
cs: Opravdu chcete smazat sdílecí odkaz?

en: Successfully saved
cs: Úspěšně uloženo

en: File download is disabled: the share link traffic of owner is used up.
cs: Stažení souboru je vypnuto: Datový limit sdíleného odkazu vlastníka byl vyčrpán.

en: Shared by:
cs: Sdíleno od:

en: Save as ...
cs: Uložit jako ...

en: Expired
cs: Platnost skončila

en: Successfully transferred the library.
cs: Knihovna byla úspěšně přesunuta.

en: Failed. Please check the network.
cs: Nezdařilo se, zkontrolujte připojení

en: Failed to delete {name}.
cs: Chyba při odstranění {name}.

en: Transfer
cs: Převod

en: Folder Permission
cs: Oprávnění složky

en: Unshare
cs: Zrušit sdílení

en: Change Password
cs: Změnit heslo

en: Reset Password
cs: Resetovat heslo

en: Successfully unstarred {library_name_placeholder}.
cs: Označení hvězdičkou úspěšně zrušeno {library_name_placeholder}.

en: Successfully starred {library_name_placeholder}.
cs: Úspěšně označeno hvězdičkou {library_name_placeholder}.

en: Upload Files
cs: Nahrát soubory

en: Upload Folder
cs: Nahrát adresář

en: New Markdown File
cs: Nový Markdown soubor

en: New Excel File
cs: Nový soubor Excelu

en: New PowerPoint File
cs: Nový soubor PowerPointu

en: New Word File
cs: Nový soubor Wordu

en: New
cs: Nový

en: Move
cs: Přesunout

en: User not found
cs: Uživatel nebyl nalezen.

en: Enter characters to start searching
cs: Začněte hledat zadáním znaků

en: This operation will not be reverted. Please think twice!
cs: Tuto operaci nebude možno vzít zpět. Prosím ujistěte se, že to opravdu chcete!

en: Don't send emails
cs: Neodesílat emaily

en: Per hour
cs: Každou hodinu

en: Per 4 hours
cs: Každé 4 hodiny

en: Per day
cs: Každý den

en: Per week
cs: Každý týden

en: Email Notification
cs: Emailové notifikace

en: The list of added, deleted and modified files will be sent to your mailbox.
cs: Seznam přidaných, odstraněných a upravených souborů bude odeslán do vaší poštovní schránky.

en: Language Setting
cs: Nastavení jazyka

en: Platform
cs: Platforma

en: Last Access
cs: Poslední přístup

en: Successfully unlinked %(name)s.
cs: Úspěšně zrušen odkaz %(name)s.

en: Linked Devices
cs: Spárovaná zařízení

en: Global Address Book
cs: Globální adresář

en: List your account in global address book, so that others can find you by typing your name.
cs: Zapište svůj účet do globálního adresáře aby Vás ostatní mohli najít pomocí Vašeho jména.

en: Social Login
cs: Přihlášení na sociální síti

en: Connect
cs: Připojit

en: Status: enabled
cs: Stav: zapnuto

en: Disable Two-Factor Authentication
cs: Vypnout dvoufaktorovou autentizaci

en: If you don't have any device with you, you can access your account using backup codes.
cs: Pokud nemáte u sebe žádné zařízení, můžete přisupovat k Vašemu účtu pomocí záložních kódů.

en: You have only one backup code remaining.
cs: Zbývá vám pouze jeden záložní kód.

en: You have {num} backup codes remaining.
cs: Zbývá vám {num} záložních kódů.

en: Show Codes
cs: Zobrazit kódy

en: Two-factor authentication is not enabled for your account. Enable two-factor authentication for enhanced account security.
cs: Dvoufaktorová autentizace není zapnuta pro Váš účet. Zapněte dvoufaktorovou autentizaci pro zvýšení zabezpečení vašeho účtu.

en: Enable Two-Factor Authentication
cs: Zapnout dvoufaktorovou autentizaci

en: Two-Factor Authentication
cs: Dvoufaktorová autentizace

en: Please choose an image file.
cs: Zvolte soubor s obrázkem.

en: File extensions can only be {placeholder}.
cs: Přípony souboru mohou být pouze {placeholder}.

en: The file is too large. Allowed maximum size is 1MB.
cs: Soubor je příliš velký. Nejvyšší umožněná velikost je 1MB.

en: Avatar:
cs: Profilový obrázek:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: You can use this field at login.
cs: Tuto kolonku je možné použít při přihlašování.

en: Contact Email:
cs: Kontaktní e-mail:

en: Your notifications will be sent to this email.
cs: Vaše upozornění bude odesláno na tento e-mail.

en: Set Password
cs: Nastavit heslo

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Delete Wiki
cs: Smazat Wiki stránku

en: History Versions
cs: Historie verzí

en: More
cs: Více

en: All
cs: Vše

en: The content of the document has exceeded the limit of 100000 characters, and the content cannot be saved
cs: Obsah dokumentu překročil limit 100000 znaků a obsah nelze uložit

en: The content of the document has exceeded the limit of 100000 characters, and only the first 100000 characters are saved
cs: Obsah dokumentu překročil limit 100000 znaků a je uloženo pouze prvních 100000 znaků

en: Successfully deleted {name}
cs: Úspěšně smazán {name}

en: Renaming {name} failed
cs: Přejmenování {name} selhalo

en: Document
cs: Dokument

en: Code
cs: Kód

en: Created library
cs: Vytvořená knihovna

en: Renamed library
cs: Přejmenovaná knihovna

en: Deleted library
cs: Smazaná knihovna

en: Restored library
cs: Obnovená knihovna

en: Cleaned trash
cs: Vyčištěný koš

en: Removed all items from trash.
cs: Odstraněny všechny položky v koši.

en: Removed items older than {n} days from trash.
cs: Odstraněny všechny položky z koše starší {n} dní.

en: {file} and {n} other files
cs: {file} a {n} dalších souborů

en: Created {n} files
cs: Vytvořeno {n} souborů

en: details
cs: detaily

en: Created draft
cs: Vytvořený koncept

en: Created file
cs: Vytvořený soubor

en: Deleted draft
cs: Smazaný koncept

en: Deleted file
cs: Smazaný soubor

en: Restored file
cs: Obnovený soubor

en: Renamed file
cs: Přejmenovaný soubor

en: Moved file
cs: Přesunutý soubor

en: Updated draft
cs: Aktualizovaný koncept

en: Updated file
cs: Aktualizovaný soubor

en: Created folder
cs: Vytvořená složka

en: Deleted folder
cs: Smazaná složka

en: Restored folder
cs: Obnovit složku

en: Renamed folder
cs: Přejmenovaná složka

en: Moved folder
cs: Přesunutá složka

en: (current version)
cs: (aktuální verze)

en: View
cs: Zobrazit

en: Successfully restored.
cs: Úspěšně obnoveno

en: No libraries
cs: Žádné knihovny

en: No libraries shared with this group
cs: S touto skupinou nejsou sdíleny žádné knihovny

en: Leave group
cs: Opustit skupinu

en: This is a special group representing a department.
cs: Toto je speciální skupina reprezentující oddělení.

en: Groups
cs: Skupiny

en: This user has not created or joined any groups
cs: Tento uživatel nevytvořil nebo se nepřipojil do žádné skupiny

en: Create At
cs: Vytvořeno v

en: Operations
cs: Operace

en: Avatar
cs: Profilový obrázek

en: Space Used / Quota
cs: Využité místo / Kvóta

en: Broken ({repo_id_placeholder})
cs: Poškozené ({repo_id_placeholder})

en: Contact Email
cs: Kontaktní email

en: Status
cs: Stav

en: Space Used
cs: Využité místo

en: Last Login
cs: Poslední přihlášení

en: Delete User
cs: Smazat uživatele

en: Active
cs: Aktivní

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Invite Time
cs: Čas pozvání

en: Accepted
cs: Přijato

en: No guest invitations
cs: Žádné pozvánky hostů

en: Failed to move files to another library.
cs: Nepodařilo se přesunout soubory do jiné knihovny.

en: Failed to copy files to another library.
cs: Nepodařilo se zkopírovat soubory do jiné knihovny.

en: Successfully moved files to another library.
cs: Soubory byly úspěšně přesunuty do jiné knihovny.

en: Successfully copied files to another library.
cs: Soubory byly úspěšně zkopírovány do jiné knihovny.

en: Failed to delete {name}
cs: Chyba při odstranění {name}

en: Successfully moved {name}.
cs: Úspěšně přesunut {name}.

en: Failed to move {name}.
cs: Chyba při přesunu {name}.

en: Successfully copied %(name)s.
cs: Úspěšně zkopírováno %(name)s.

en: Failed to copy %(name)s
cs: Chyba při kopírování %(name)s

en: Leave Share
cs: Ponechat sdílení

en: This library has been set to read-only by admin and cannot be updated.
cs: Tato knihovna byla nastavena správcem pouze pro čtení a nelze ji aktualizovat.

en: Folder does not exist.
cs: Složka neexistuje.

en: No linked devices
cs: Žádná připojená zařízen

en: You have not accessed your files with any client (desktop or mobile) yet. Configure clients on your devices to access your data more comfortably.
cs: Dosud jste ke svým souborům nepřistupovali pomocí žádného klienta (stolního nebo mobilního). Nakonfigurujte klienty na svých zařízeních, abyste měli pohodlnější přístup k datům.

en: Switch to plain text editor
cs: Přepnout do textového editoru

en: Switch to rich text editor
cs: Přepnout do rozšířeného textového editoru

en: This file has been updated.
cs: Tento soubor byl aktualizován.

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Successfully restored the library.
cs: Knihovna úspěšně obnovena.

en: Broken (please contact your administrator to fix this library)
cs: Poškozená (obraťte se na správce ohledně opravy této knihovny)

en: Successfully unshared {name}
cs: Sdílení {name} úspěšně zrušeno

en: No libraries have been shared with you
cs: Nejsou s Vámi sdíleny žádné knihovny

en: No libraries have been shared with you from other servers.
cs: Z jiných serverů s vámi nebyly sdíleny žádné knihovny.

en: Shared By
cs: Sdíleno uživatelem

en: Add Library
cs: Přidat knihovnu

en: Successfully unlinked the device.
cs: Zařízení bylo úspěšně odpojeno.

en: Library
cs: Knihovna

en: Successfully cleaned all errors.
cs: Všechny chyby byly úspěšně vymazány.

en: Mobile
cs: Mobilní

en: Errors
cs: Chyby

en: Encrypted library
cs: Šifrovaná knihovna

en: Read-Write library
cs: Čtení / zápis do knihovny

en: Are you sure you want to delete {placeholder} completely?
cs: Opravdu chcete {placeholder} úplně smazat?

en: Are you sure you want to restore {placeholder}?
cs: Opravdu chcete obnovit {placeholder}?

en: Successfully cleared trash.
cs: Koš byl úspěšně odstraněn.

en: Clear Trash
cs: Vysypat koš

en: Are you sure you want to clear trash?
cs: Opravdu chcete vysypat koš?

en: Clear
cs: Vyčistit

en: Quota
cs: Kvóta

en: Created At
cs: Vytvořeno

en: Search Groups
cs: Hledat skupiny

en: Result
cs: Výsledek

en: Search groups by name
cs: Hledat skupiny podle názvu

en: All Groups
cs: Všechny skupiny

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: All Public Links
cs: Všechny veřejné odkazy

en: View Link
cs: Zobrazit odkaz

en: Only Show
cs: Pouze zobrazit

en: Action
cs: Akce

en: Share From
cs: Sdíleno od

en: Share To
cs: Sdílet s

en: Organization
cs: Organizace

en: Export Excel
cs: Export do Excelu

en: File Access
cs: Přístup k souborům

en: File Update
cs: Úprava souborů

en: Copied
cs: Zkopírováno

en: Verify
cs: Ověřit

en: Resetting user's password, please wait for a moment.
cs: Obnovení hesla uživatele, vyčkejte chvíli.

en: Failed
cs: Chyba

en: ResetPwd
cs: Reset Hesla

en: Revoke Admin
cs: Odvolat Admina

en: Successfully revoke the admin permission of %s
cs: Úspěšně zrušena admin oprávnění uživatele %s

en: Successfully set %s as admin.
cs: Uživatel %s byl úspěšně nastaven jako Admin

en: Edit succeeded.
cs: Úpravy proběhly úspěšně.

en: Add admin
cs: Přidat Administrátora

en: Search Users
cs: Hledat uživatele

en: successfully added user %s.
cs: úspěšně přidán uživatel %s.

en: Import users
cs: Importovat uživatele

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: Statistic
cs: Statistika

en: Devices
cs: Zařízení

en: Logs
cs: Logy

en: 7 Days
cs: 7 dní

en: 30 Days
cs: 30 dní

en: 1 Year
cs: 1 rok

en: Added
cs: Přidáno

en: Visited
cs: Navštíveno

en: Modified
cs: Upraven

en: Deleted
cs: Smazáno

en: File Operations
cs: Souborové operace

en: Storage
cs: Uložiště

en: Traffic
cs: Vytížení

en: Reports
cs: Reporty

en: Invalid month, should be yyyymm.
cs: Neplatný měsíc, formát je RRRRMM.

en: Monthly User Traffic
cs: Měsíční uživatelské využití

en: Month:
cs: Měsíc:

en: Create Report
cs: Vyčistit report

en: User Storage
cs: Uživatelské uložitě

en: Total Storage
cs: Celkové uložiště

en: System
cs: Systém

en: Total Traffic
cs: Celkový provoz

en: Web Traffic
cs: Provoz webu

en: Share Link Traffic
cs: Provoz sdílecího odkazu

en: Sync Traffic
cs: Provoz synchronizace

en: Active Users
cs: Aktivní uživatelé

en: Sync Upload
cs: Nahrání synchronizací

en: Sync Download
cs: Stažení synchronizací

en: Web Upload
cs: Nahrání přes web

en: Web Download
cs: Stažení z webu

en: Share link upload
cs: Sdílet odkaz k nahrání

en: Share link download
cs: Sdílet odkaz ke stažení

en: Change
cs: Změnit

en: File Upload
cs: Nahrát soubor

en: Changes
cs: Změny

en: Successfully modified permission.
cs: Oprávnění úspěšně změněna.

en: Share To:
cs: Sdílet s:

en: No libraries shared
cs: Nejsou sdíleny žádné knihovny

en: You have not shared any libraries with other users yet. You can share a library with other users by clicking the share icon to the right of a library's name in "My Libraries".
cs: Dosud jste nesdíleli žádné knihovny s ostatními uživateli. Knihovnu můžete sdílet s ostatními uživateli kliknutím na ikonu sdílení napravo od názvu knihovny v části „Moje knihovny“.

en: all members
cs: všichni členové

en: Remove
cs: Odstranit

en: At server
cs: Na serveru

en: No shared libraries
cs: Žádné sdílené knihovny

en: Failed to unshare {name}
cs: Nepodařilo se zrušit sdílení {name}

en: No public libraries
cs: Žádné veřejné knihovny

en: Share existing libraries
cs: Sdílet existující knihovny

en: Abuse Reports
cs: Zprávy o zneužívání

en: Reporter
cs: Zpravodaj

en: Handled
cs: Ovládáno

en: Success
cs: Úspěch

en: Admin Operation Logs
cs: Záznamy administračních operací

en: Admin Login Logs
cs: Záznamy přihlášení

en: Operation
cs: Operace

en: Create Library
cs: Vytvořit knihovnu

en: Transfer Library
cs: Převod knihovny

en: Create Group
cs: Vytvořit skupinu

en: Created library {library_name} with {owner} as its owner
cs: Knihovna {library_name} vytvořena s vlastníkem {owner}

en: Deleted library {library_name}
cs: Knihovna {library_name} byla smazána

en: Transferred library {library_name} from {user_from} to {user_to}
cs: Knihovna {library_name} byla převedena od uživatele {user_from} k uživateli {user_to}

en: Created group {group_name}
cs: Skupina {group_name} byla vytvořena

en: Transferred group {group_name} from {user_from} to {user_to}
cs: Skupina {group_name} byla převedena od uživatele {user_from} k uživateli {user_to}

en: Deleted group {group_name}
cs: Skupina {group_name} byla smazána

en: Added user {user}
cs: Uživatel {user} byl přidán

en: Deleted user {user}
cs: Uživatel {user} byl smazán

en: Path
cs: Popis umístění

en: Label
cs: Štítek

en: Suggestion
cs: Návrh

en: Content Scan Records
cs: Záznamy skenu obsahu

en: Are you sure you want to remove {placeholder} ?
cs: Opravdu chcete odebrat {placeholder}?

en: Remove Member
cs: Odebrat člena

en: Successfully added {email_placeholder}
cs: Úspěšně přidán {email_placeholder}

en: Failed to add {email_placeholder}: {error_msg_placeholder}
cs: Chyba při přidávání {email_placeholder}: {error_msg_placeholder}

en: Successfully removed {placeholder}.
cs: Úspěšně odstraněn {placeholder}.

en: Are you sure you want to unshare {placeholder} ?
cs: Opravdu chcete zrušit sdílení {placeholder}?

en: Unshare Library
cs: Zrušit sdílení knihovny

en: Successfully unshared library {placeholder}
cs: Úspěšně zrušeno sdílení {placeholder}

en: Successfully transferred the group.
cs: Skupina byla úspěšně přesunuta.

en: Tip: you can search by keyword in name.
cs: Tip: Můžete vyhledávat podle klíčového slova ve jméně.

en: licensed to {placeholder_license_to}, upgrade service expired in {placeholder_license_expiration}
cs: Licencováno na {placeholder_license_to}, platnost upgradu služby vypršela v {placeholder_license_expiration}

en: licensed to {placeholder_license_to}, expires on {placeholder_license_expiration}
cs: Licencováno na {placeholder_license_to}, vyprší dne {placeholder_license_expiration}

en: System Info
cs: Informace o systému

en: Professional Edition
cs: Komerční vydání

en: Upload license
cs: Nahrát licenci

en: Community Edition
cs: Komunitní vydání

en: Upgrade to Pro Edition
cs: Přejít na komerční vydání

en: Storage Used
cs: Použité místo

en: Total Devices
cs: Celkem zařízení

en: Current Connected Devices
cs: Aktuálně připojená zařízení

en: Activated Users
cs: Aktivovaní uživatelé

en: Total Users
cs: Celkový počet uživatelů

en: Limits
cs: Limity

en: Organizations
cs: Organizace

en: Are you sure you want to revoke the admin permission of {placeholder} ?
cs: Opravdu chcete zrušit administrátorské oprávnění uživatele {placeholder}?

en: Revoke
cs: Zrušit

en: Successfully revoked the admin permission of {placeholder}.
cs: Úspěšně zrušeno administrátorské oprávnění {placeholder}.

en: Admins
cs: Administrátoři

en: Institutions
cs: Instituce

en: Set Admin
cs: Nastavit správce

en: Are you sure you want to set {placeholder} as Admin?
cs: Opravdu chcete nastavit {placeholder} jako správce?

en: Delete Institution
cs: Smazat instituci

en: Add Institution
cs: Přidat instituci

en: Accepter
cs: Potvrzující

en: Invited at
cs: Pozván v

en: Accepted at
cs: Potvrzeno v

en: Expired at
cs: Platnost skončila

en: Operation succeeded.
cs: Operace byla úspěšná

en: Delete Expired Invitations
cs: Smazat prošlé pozvánky

en: Invitations
cs: Pozvánky

en: Token
cs: Kód

en: Login
cs: Přihlášení

en: Side Nav Menu
cs: Postranní navigační nabídka

en: Notification Detail
cs: Detail upozornění

en: Set to current
cs: Nastavit jako aktuální

en: (current notification)
cs: (aktuální upozornění)

en: Delete Notification
cs: Smazat oznámení

en: Are you sure you want to delete the notification ?
cs: Opravdu chcete vymazat oznámení ?

en: All Notifications
cs: Všechna upozornění

en: Number of groups
cs: Počet skupin

en: Are you sure you want to reset the password of {placeholder} ?
cs: Opravdu chcete resetovat heslo uživatele {placeholder}?

en: {userCount} user(s) and {repoCount} libraries of this organization will also be deleted.
cs:  {userCount} uživatel(ů) a {repoCount} knihovnen této organizace bude smazáno.

en: Delete Organization
cs: Smazat organizaci

en: Edit succeeded
cs: Editace byla úspěšná

en: Search organizations
cs: Hledat organizace

en: Search Organizations
cs: Hledat v organizacích

en: History Setting
cs: Nastavení historie

en: Required at least three letters.
cs: Jsou vyžadována nejméně tři písmena

en: Search Libraries
cs: Hledat knihovny

en: Tip: libraries deleted {trashReposExpireDays} days ago will be cleaned automatically.
cs: Tip: knihovny smazané před {trashReposExpireDays} dny budou automaticky odstraněny.

en: Search libraries by owner
cs: Hledat v knihovnách podle vlastníka

en: File Scan
cs: Skenování souborů

en: Virus Scan
cs: Virová kontrola

en: Terms and Conditions
cs: Pravidla a podmínky

en: Admin Logs
cs: Administrační záznamy

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Delete T&C
cs: Smazat podmínky

en: Update succeeded.
cs: Aktualizace proběhla úspěšně.

en: Successfully deleted 1 user.
cs: 1 uživatel byl úspěšně smazán.

en: Successfully deleted {user_number_placeholder} users.
cs: Úspěšně smazáno {user_number_placeholder} uživatelů.

en: Delete Users
cs: Smazat uživatele

en: Are you sure you want to delete the selected user(s) ?
cs: Jste si jisti, že chcete smazat vybrané uživatele ?

en: Set Login ID
cs: Nastavit přihlašovací ID

en: Set Contact Email
cs: Nastavit kontaktní email

en: Shared Links
cs: Sdílené odkazy

en: Institution
cs: Instituce

en: Default Admin
cs: Výchozí administrátor

en: Daily Admin
cs: Denní administrátor

en: Audit Admin
cs: Auditní administrátor

en: Database
cs: Databáze

en: LDAP(imported)
cs: LDAP(importováno)

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Don't ignore
cs: Neignorujte

en: Ignored
cs: Ignorováno

en: Unhandled
cs: Neošetřené

en: Virus File
cs: Nakažený soubor

en: Failed to delete %(virus_file) from library %(library): %(error_msg)
cs: Nepodařilo se odstranit %(virus_file) z knihovny %(library): %(error_msg)

en: Failed to ignore %(virus_file) from library %(library): %(error_msg)
cs: Nepodařilo se ignorovat %(virus_file) z knihovny %(library): %(error_msg)

en: Note: Settings via web interface are saved in database table (seahub-db/constance_config). They have a higher priority over the settings in config files.
cs: Poznámka: nastavení přes webové rozhraní jsou uložena v databázi, v tabulce (seahub-db/constance_config). Mají vyšší prioritu než nastavení v konfiguračních souborech.

en: Branding
cs: Obchodní značka

en: Site title shown in a browser tab
cs: Titulek stránky je zobrazen v záložce prohlížeče.

en: Site name used in email sending
cs: Název stránky použitý v odeslaných e-mailech

en: Use custom CSS
cs: Použit vlastní CSS

en: Custom CSS
cs: Vlastní CSS

en: Allow new user registrations. Uncheck this to prevent anyone from creating a new account.
cs: Povolit registrace novým uživatelům. Odškrtněte tuto položku pro zakázání vytváření nových uživatelských účtů.

en: Activate user immediately after registration. If unchecked, a user need to be activated by administrator or via activation email
cs: Aktivovat nového uživatele ihned po registraci. Pokud tuto položku odškrtnete, pak bude muset být uživatel aktivován pomocí administrátora nebo aktivačního e-mailu.

en: Send activation Email after user registration.
cs: Odesílat aktivační e-mail po registraci.

en: Number of days that keep user sign in.
cs: Počet dní po, které zůstanete přihlášen.

en: The maximum number of failed login attempts before showing CAPTCHA.
cs: Maximální počet pokusů o přihlášení před zobrazením CAPTCHA.

en: Freeze user account when failed login attempts exceed limit.
cs: Zmrazit uživatelský účet po dosažení maximálního počtu pokusů o přihlášení.

en: Enable users to share libraries to any groups in the system.
cs: Povolit uživatelům sdílení knihoven do jakékoliv skupiny v systému.

en: Force user to use a strong password when sign up or change password.
cs: Vyžadovat po uživatelích používat silné hesla když se přihlásí nebo si mění heslo.

en: Force user to change password when account is newly added or reset by admin
cs: Přinutit uživatele ke změně hesla, pokud jsou vytvořeni administrátorem nebo jim administrátor heslo resetoval

en: Enable two factor authentication
cs: Zapnout dvoufaktorovou autentizaci

en: The least number of characters an encrypted library password should include.
cs: Minimální počet znaků, které by heslo knihovny mělo obsahovat

en: Online Preview
cs: Online náhled

en: Extensions of text files that can be online previewed, each suffix is separated by a comma.
cs: Přípony textových souborů, které můžou být zobrazeny online. Každá přípona je oddělena čárkou.

en: Sync
cs: Synchronizace

en: If turn on, the desktop clients will not be able to sync a folder outside the default Seafile folder.
cs: Pokud bude zapnuté, desktopoví klienti nebudou schopni synchronizovat složky mimo výchozí Seafile složku.

en: Enable system admin to add Terms and Conditions, and all users will have to accept the terms.
cs: Umožní administrátorovi přidat pravidla a podmínky, se kterými budou uživatelé muset souhlasit.

en: Upload files to {folder_name_placeholder}
cs: Nahrát soubory do {folder_name_placeholder}

en: shared by:
cs: sdíleno uživatelem:

en: The owner of this library has run out of space.
cs: Vlastník této knihovny nemá volné místo.

en: File size should be smaller than {max_size_placeholder}.
cs: Velikost souboru by měla být menší než {max_size_placeholder}.

en: Drag and drop files or folders here.
cs: Sem přetáhněte soubory nebo složky.

en: Go to Library
cs: Jít do knihovny

en: Are you sure you want to delete this page?
cs: Jste si jisti, že chcete smazat tuto stránku?

en: Pages
cs: Stránky

en: {placeholder} Snapshot
cs: Zachycený stav {placeholder}

en: Profile
cs: Profil

en: Language
cs: Jazyk

en: Profile Setting
cs: Nastavení profilu

en: Shared by:
cs: Sdíleno uživatelem:

en: List
cs: Seznam

en: Grid
cs: Mřížka

en: ZIP Selected Items
cs: Zkomprimovat vybrané položky do formátu ZIP

en: Document convertion failed.
cs: Konverze dokumentu selhala

en: Accept
cs: Přijmout

en: You have not shared any folders
cs: Nemáte žádné sdílené složky

en: You don't have any share links
cs: Nemáte žádné veřejné odkazy

en: You don't have any upload links
cs: Nemáte žádné odkazy k odeslání

en: You don't have any favorite items yet
cs: Zatím nemáte žádné oblíbené položky

en: Import Users
cs: Importovat uživatele

en: No connected devices
cs: Žádná připojená zařízení

en: No sync errors
cs: Žádné chyby synchronizace

en: No groups
cs: Žádné skupiny

en: No notifications
cs: Žádné oznámení

en: No invitations
cs: Žádné pozvánky

en: No terms and conditions
cs: Žádná pravidla a podmínky

en: No favorites
cs: Žádné oblíbené

en: No folders shared
cs: Žádné sdílené složky

en: No Admin login logs
cs: Žádné záznamy o přihlášeních správce

en: No Admin operation logs
cs: Žádné protokoly operací správce

en: No permission logs
cs: Žádné protokoly oprávnění

en: No login logs
cs: Žádné přihlašovací protokoly

en: No file update logs
cs: Žádné protokoly o aktualizaci souborů

en: No file access logs
cs: Žádné protokoly přístupu k souborům

en: You have not shared any folders with other users yet. You can share a folder with other users by clicking the share icon to the right of a folder's name.
cs: Dosud jste nesdíleli žádné složky s ostatními uživateli. Složku můžete sdílet s ostatními uživateli kliknutím na ikonu sdílení napravo od názvu složky.

en: You have not created any share links yet. A share link can be used to share files and folders with anyone. You can create a share link for a file or folder by clicking the share icon to the right of its name.
cs: Dosud jste nevytvořili žádné odkazy na sdílení. Odkaz lze použít ke sdílení souborů a složek s kýmkoli. Odkaz na sdílení pro soubor nebo složku můžete vytvořit kliknutím na ikonu sdílení napravo od jejího názvu.

en: You have not created any upload links yet. An upload link allows anyone to upload files to a folder or library. You can create an upload link for a folder or library by clicking the share icon to the right of its name.
cs: Dosud jste nevytvořili žádné odkazy pro nahrávání. Odkaz na nahrání umožňuje komukoli nahrát soubory do složky nebo knihovny. Odkaz na nahrání pro složku nebo knihovnu můžete vytvořit kliknutím na ikonu sdílení napravo od jejího názvu.

en: You have not added any libraries, folders or files to your favorites yet. A favorite gives you quick access to your most frequently used objects. You can add a library, folder or file to your favorites by clicking the star to the left of its name.
cs: Dosud jste nepřidali žádné knihovny, složky ani soubory do svých oblíbených. Oblíbené položky vám umožní rychlý přístup k nejčastěji používaným objektům. Knihovnu, složku nebo soubor můžete přidat do oblíbených položek kliknutím na hvězdičku nalevo od jejího názvu.

en: No libraries have been shared directly with you. A shared library can be shared with full or restricted permission. If you need access to a library owned by another user, ask the user to share the library with you.
cs: Přímo s vámi nejsou sdíleny žádné knihovny. Sdílenou knihovnu lze sdílet s plným nebo omezeným oprávněním. Pokud potřebujete přístup do knihovny vlastněné jiným uživatelem, požádejte uživatele, aby s vámi sdílel knihovnu.

en: Mark all read
cs: Označit vše jako přečtené

en: Message
cs: Zpráva

en: Access Log
cs: Záznam přístupů

en: Admin access
cs: Přístup správce

en: Read-Only library
cs: Knihovna pouze pro čtení.

en: Online Read-Write library
cs: Online knihovna pro čtení a zápis

en: Online Read-Only library
cs: Online knihovna pouze pro čtení

en: Read-Write folder
cs: Číst/Upravovat složku

en: Read-Only folder
cs: Číst složku

en: Online Read-Write folder
cs: Online složka pro čtení a zápis

en: Online Read-Only folder
cs: Online složka pouze pro čtení

en: Online Read-Write
cs: Online čtení a zápis

en: Online Read-Only
cs: Online pouze pro čtení

en: User can read, write, upload, download and sync files.
cs: Uživatel může číst, zapisovat, nahrávat, stahovat a synchronizovat soubory.

en: User can read, download and sync files.
cs: Uživatel může číst, stahovat a synchronizovat soubory.

en: Besides Write permission, user can also share the library.
cs: Kromě oprávnění k zápisu, uživatel může také sdílet knihovnu.

en: User can view and edit file online via browser. Files can't be downloaded.
cs: Uživatel může prohlížet a upravovat soubor online prostřednictvím prohlížeče. Soubory nelze stáhnout.

en: User can only view files online via browser. Files can't be downloaded.
cs: Uživatel může pouze prohlížet soubory on-line pomocí prohlížeče. Soubory nemohou být staženy.

en: Preview and download
cs: Zobrazit a stáhnout

en: Preview only
cs: Pouze zobrazit

en: Download and upload
cs: Stáhnout a nahrát

en: Edit on cloud and download
cs: Upravit v cloudu a stáhnout

en: Edit on cloud only
cs: Upravit pouze na cloudu

en: Successfully copied %(name)s and 1 other item.
cs: Úspěšně zkopírováno %(name)s a 1 další položka.

en: Successfully copied %(name)s and %(amount)s other items.
cs: Úspěšně zkopírováno %(name)s a %(amount)s dalších položek.

en: Successfully moved %(name)s.
cs: Úspěšně přesunuto %(name)s.

en: Successfully moved %(name)s and 1 other item.
cs: Úspěšně přesunuto %(name)s. a 1 další položka

en: Successfully moved %(name)s and %(amount)s other items.
cs: Úspěšně přesunuto %(name)s a %(amount)s dalších položek.

en: Failed to copy %(name)s and %(amount)s other item(s).
cs: Chyba při kopírování %(name)s a %(amount)s dalších položky(ek).

en: Failed to copy %(name)s.
cs: Chyba při kopírování %(name)s.

en: Failed to move %(name)s and %(amount)s other item(s).
cs: Chyba při přesunu %(name)s a %(amount)s dalších položky(ek).

en: Failed to move %(name)s.
cs: Chyba při přesunu %(name)s.
